Rozpis tréninků

Rozpis tréninků pro sezonu 2022/2023


Platnost tréninků od 5. září 2022

Minipřípravka (ročníky 2016 a mladší)

Košutka
úterý - 17:00 - 18:00 - hala Krašovská
čtvrtek - 18:00 - 19:00 - hala Krašovská

Doubravka
úterý - 16:00 - 17:00 - 14. ZŠ
čtvrtek - 16:00 - 17:00 - 14. ZŠ

Slovany
úterý 16:15 - 17:30 - MSH Plzeň I. (Lokomotiva)
čtvrtek - 15:30 - 16:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Přípravka (ročníky 2014-2015)

Košutka
pondělí - 16:30 - 18:00 - Roudná
úterý - 17:45 - 19:00 - Krašovská
čtvrtek - 18:00 - 19:30 - Krašovská

Slovany
pondělí - 16:30 - 18:00 - Roudná
úterý - 16:15 - 17:30 - MSH Plzeň I. (Lokomotiva)
čtvrtek - 15:00 - 16:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Elévové (ročníky 2012-2013)

Košutka
pondělí - 16:30 - 18:00 - Roudná
úterý - 17:45 - 19:00 - Krašovská
čtvrtek - 18:00 - 19:30 - Krašovská

Slovany
pondělí - 16:30 - 18:00 - Roudná
úterý - 16:15 - 17:30 - MSH Plzeň I. (Lokomotiva)
čtvrtek - 15:00 - 16:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Mladší žáci (ročníky 2010-2011)

pondělí - 17:30 - 19:00 - Roudná
úterý - 15:00 - 16:15 - MSH Plzeň I. (Lokomotiva)
čtvrtek - 15:00 - 16:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Starší žáci (ročníky 2008-2009)

pondělí - 19:00 - 20:00 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)
úterý - 17:30 - 18:30 - MSH Plzeň I. (Lokomotiva)
středa - 15:30 -17:00 - Roudná (trénink bude aktuální až v říjnu)
pátek - 18:00 - 19:30 - MSH Plzeň IV. (SG)

Dorostenci (ročníky 2006-2007)

pondělí - 19:00 - 20:00 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)
úterý - 18:30 - 19:30 - MSH Plzeň I. (Lokomotiva)
středa - 18:00 - 19:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)
pátek - 18:00 - 19:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Junioři (ročníky 2004-2005)

úterý - 18:30 - 19:30 - MSH Plzeň I. (Lokomotiva)
středa - 18:00 - 19:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)
pátek - 18:00 - 19:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Muži B (ročníky 2005 a starší)

pondělí - 20:00 - 21:00 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)
středa - 19:30 - 21:00 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Ženy (ročníky 2005 a starší)

středa - 19:30 - 21:00 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)
pátek - 16:00 - 18:00 - Krašovská

Brankáři

pátek - 16:00 - 17:30 - 14. ZŠ

Rodiče

pondělí - 21:00 - 22:30 - MSH Plzeň II. (Lokomotiva)

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
Autovia
WPC

Partneři 1. ligy ČF

Exesport