Home > Články > Reportáž ze zápasu: Čelákovice - Plzeň 6:5

Reportáž ze zápasu: Čelákovice - Plzeň 6:5

Čelákovice

Nockin (Pezl) - Zadák, Verner, Doutnáč, Špalek, Bučok, Tichý, Richtr, Totzauer, Jakob, Němeček, Kolář, Nezbeda, Bárta, Strnad, Němeček, Beran, Kramel

Plzeň

Bezděk (Novotný) - Štejr, Stelzer, Kuneš, Buchta, Nový, Plachý, Šůs, Brabec, Zábran, Vošta, Lapuník, Němeček, Tomášek, Täuber, Winter, Malý

branky: 1. Tomáš Beran, 28. Václav Kramel, 39. Vojtěch Strnad, 42. Lukáš Zadák, 43. Ondřej Špalek, 47. Václav Kramel - 19. Jan Šůs, 23. Josef Tomášek, 41. Vojtěch Kuneš, 54. Vít Malý, 60. Vojtěch Lapuník; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 22 - Martin Bezděk 27; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:3;

Hodnocení trenéra

Dneska byl vidět zápas plný emocí a osobních soubojů, prostě zápas o první místo v tabulce. Bohužel pro nás rozhodl nedůraz a naše slepé místo ve třetí třetině. Děkuji soupeři a divákům. :