Home > Články > Play-down opět v Plzni

Play-down opět v Plzni

Třetí zápas play-down série se Startem se odehraje v neděli od 19h na Lokomotivě, budeme Vás tam všechny potřebovat!

MUŽI A

⚔️ FAT PIPE Start98
📍 MSH Plzeň
🗓 17. 3. 2024
🕒 19:00

Mužský tým už musí zabrat. Po dvou zápasech play-down je stav série 0:2 pro Start. Ještě ovšem není čas na paniku, sérii hranou na 4 vítězné zápasy můžeme zvrátit, k tomu je ovšem velmi důležité nedělní zápas na naší palubovce zvládnout.

Oba vzájemné zápasy zatím byly velmi vyrovnané a rozhodovaly maličkosti. První utkání rozhodla jedna situace v třetí třetině, po které si již Start dokázal pohlídat své úzké vedení, v posledním zápase to pak byla nepovedená druhá třetina, ve které jsme dělali mnoho chyb na středu hřiště a které nás nakonec stála zápas.

Nyní budeme potřebovat všechny naše fanoušky na tribuně! Domácí prostředí bylo v této sezóně naším velkým pomocníkem a věříme, že se na Vás můžeme opět spolehnout.

Přijď áčko podpořit na Lokomotivu v cestě za udržením 1. ligy!

🕒 14:00

Juniorka na Tatran nestačila a sérii jednoznačně prohrála. Ovšem sezóna pro nás ještě nekončí! Nyní budeme bojovat v play-off o vítěze 1. juniorské ligy, naším soupeřem ve čtvrtfinále jsou pardubičtí SOKOLI.

Pardubice v základní části působili v 1. juniorské lize, stejně jako náš tým, ovšem ve skupině B, tedy ve východní části. Proto jsme s nimi v této sezóně ještě nehráli. Pardubičtí se umístili na čtvrtém místě, v 1. kole play-off poté překvapivě porazili Black Angels, vítěze východní části juniorské 1. ligy. V osmifinále CE ligy stejně jako náš tým podlehli 2:0 na zápasy Chodovu.

Dokáže si juniorka prodloužit sezónu a postoupit do semifinále? Přijď naše juniory podpořit v sobotu na Slávii, případný rozhodující zápas by se odehrál opět v Plzni, a to v průběhu příštího týdne.