Home > Články > Ani druhý zápas play-down nezvládáme.

Ani druhý zápas play-down nezvládáme.

Po prohře 6:8 se Start ujímá vedení v série 2:0 a my musíme zabrat opět na domácím hřišti.

MUŽI A

⚔️ FAT PIPE Start98 vs FbC Plzeň 8:6

Áčko ani na druhý pokus nedokázalo Start porazit a stav série je tak již 0:2 ku prospěchu pražského týmu. Další vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina, během které domácí dokázali po našich chybách ve středu hřiště vstřelit hned 5 gólů.

I přesto, že se nám ve třetí třetině povedlo náskok snížit a vrátit se zpět do utkání, ani závěrečná hra v 6 hráčích nám potřebné góly nepřinesla a Start tak získává druhý bod do série po výsledku 8:6.

Série ovšem ještě zdaleka není u konce. V neděli od 19h se vracíme zpět na Lokomotivu s jasným cílem. Urvat třetí zápas a tím i první bod pro nás. A budeme zde potřebovat všechny naše fanoušky!

Těšíme se na Vás!

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ PSN Tatran Střešovice vs Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia 10:3
⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs PSN Tatran Střešovice 2:14

Juniorka jednoznačně podlehla pražskému Tatranu v osmifinále CE ligy. Tatran do obou zápasů vstoupil jako jasný favorit a svojí pozici obhájil jednoznačnými výhrami.

Juniorka nyní padá do B pavouka juniorské ligy s názvem play-off o vítěze 1. ligy. Zde se utkáme ve čtvrtfinále již během tohoto víkendu s Pardubicemi, které se umístili na 4. místě v tabulce 1. juniorské ligy skupiny B. Sobotní zápas odehrajeme na plzeňské Slávii, a to od 16h.