Home > Články > Akademie Talentovaných Florbalistů je spuštěna

Akademie Talentovaných Florbalistů je spuštěna

Pro nadcházející sezónu spouštíme ve spolupráci s FBŠ SLAVIA Plzeň společný projekt po názvem Akademie Talentovaných Florbalistů, tedy ATF. Další informace o akademii se dočtete níže

O co se jedná?

Jedná se o projekt dvou florbalových klubů – FbC Plzeň a FBŠ SLAVIA Plzeň, kteří hledají pro své talentované hráče možnost dalšího růstu. Cílem je, abychom vytvořili podmínky, kde se budou hráči rozvíjet ve všech aspektech sportovního výkonu, tedy nebudeme se zaměřovat jen na florbal, ale také na kondici, zdraví, kompenzaci, regeneraci, výživu a zdravý životní styl.
Cílem je, aby ATF zajistila každoroční přísun kvalitních hráčů do mužských "A" týmů obou klubů. Dalším cílem je, abychom hráče lépe připravili na účast na kempech talentované mládeže, které vystřídaly systém tradičních regionálních výběrů.

Jak to bude organizačně?

Do akademie budou letos vybráni hráči z ročníků 2005, 2006, 2007 a 2008. Ty budou následně rozděleni do dvou skupin a potkávat se budou každý týden na společných akcích.
Je důležité zmínit, že hráči budou i nadále hrát soutěže za své mateřské oddíly, akademie je brána jen jako nadstavba.

Kdo jsou garanti projektu?

Garanty akademie jsou šéftrenéři klubů Jaromír Täuber a Lukáš Kubinec, již zpočátku projektu budou zapojeni dva specialisté – kondiční trenér a fyzioterapeutka. Do budoucna se do tréninkového procesu zapojí i další trenéři z obou klubů.
První tréninky startují již na začátku května, kdy se hráči sejdou poprvé na tréninkových jednotkách a posléze odcestují na svůj první neligový turnaj – Prague Floorball Cup, kde se poprvé představí po názvem ATF Plzeň.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport