Home > Články > Reportáž ze zápasu: Plzeň - Náchod 5:6

Plzeň

Bezděk (Novotný) - Štejr, Stelzer, Kuneš, Nový, Šůs, Buchta, Zábran, Vošta, Lapuník, Němeček, Tomášek, J. Täuber, Winter, Malý

Náchod

Skalický (Stuchlík) - Téra, Juhász, Vlček, Čečetka, Macháček, Bureš, Kopecký, Pajkrt, Grulich, Svoboda, Verner, Cejnar, Světlík, Kaválek

branky: 28. Vojtěch Kuneš, 29. Vojtěch Lapuník, 39. Vojtěch Lapuník, 47. Matěj Vošta, 58. Václav Zábran - 4. Jan Světlík, 8. Jan Světlík, 20. Vojtěch Bureš, 33. Vojtěch Bureš, 51. Václav Grulich, 52. Jan Světlík; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Josef Tomášek OS:4; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Bezděk 16 - Vlastimil Skalický 27; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:2;

Hodnocení trenéra

Zápas byl z naší strany podceněn a do hry jsme se dostali až ve druhé třetině za něpříznivého stavu. Po vyrovnání jsme se uspokojili a mysleli si, že to půjde už samo, po dvou individuálních chybách nás soupeř potrestal a vyhrál. Přesto děkuji našim divákům za podporu a doufám, že další zápas si připíšeme 3 body.