Rozpis tréninků

Rozpis tréninků pro sezonu 2021/2022


Minipřípravka (ročníky 2016 a mladší)

Slovany
čtvrtek 15:30-16:30 - hala Lokomotiva II

Košutka
úterý 17-18 - hala Krašovská

Doubravka
úterý 16:00-17:00 - 14.ZŠ

Tréninky minipřípravek na Doubravce probíhají na Lokomotivě dle rozpisu slovanských tréninků.

Přípravka (ročníky 2013-2015)

Slovany
pondělí 16:30-18:00 - Roudná
úterý 15:00-16:15 - hala Lokomotiva I
čtvrtek 15:00-16:30 - hala Lokomotiva II

Košutka
pondělí 16:30-18:00 - Roudná
úterý 17:00-18:00 - hala Krašovská
pátek 16:00-17:00 - hala Krašovská

Doubravka
pondělí 16:30-18:00 - Roudná
úterý 16:00-17:00 - 14.ZŠ
čtvrtek 16:00-17:00 - 14.ZŠ

Tréninky přípravek na Doubravce probíhají na Lokomotivě dle rozpisu slovanských tréninků.

Elévové (ročníky 2011-2012)

Slovany
pondělí 16:30-18:00 - Roudná
úterý 15:00-16:15 - hala Lokomotiva I
čtvrtek 15:00-16:30 - hala Lokomotiva II

Košutka
pondělí 16:30-18:00 - Roudná
úterý 17:00-18:00 - hala Krašovská
pátek 16:00-17:00 - hala Krašovská

Doubravka
pondělí 16:30-18:00 - Roudná

úterý 16:00-17:00 - 14.ZŠ
čtvrtek 16:00-17:00 - 14.ZŠ

Tréninky elévů na Doubravce probíhají na Lokomotivě dle rozpisu slovanských tréninků.

Mladší žáci (ročníky 2009-2010)

pondělí 19:00-20:00 - hala Lokomotiva II
úterý 15:00-16:15 - hala Lokomotiva I
čtvrtek 15:00-16:30 - hala Lokomotiva II

Starší žáci (ročníky 2007-2008)

pondělí 19:00-20:00 - hala Lokomotiva II
úterý 16:00-17:30 - hala Lokomotiva I
středa 15:30-17:00 - Roudná
pátek 18:00-19:30 - hala SG

Dorost (ročníky 2005-2006)

úterý 17:30-19:30 - hala Lokomotiva I
středa 18:00-19:30 - hala Lokomotiva II
pátek 18:00-19:30 - hala Lokomotiva II

Junioři (ročníky 2003-2004)

pondělí 18:00-19:00 - regenerace Roudná
úterý 17:30-19:30 - hala Lokomotiva I
středa 18:00-19:30 - hala Lokomotiva II
čtvrtek 20:30-22:00 - hala Lokomotiva III

Muži (2002 a starší)

Neelitní kategorie (muži B, junioři B, dorost B)

středa 19:30-21:00 - hala Lokomotiva II
pátek 17:00-18:00 - hala Krašovská

Ženy, dívky (ročníky 2006 a starší)

úterý 18:00-19:00 - hala Krašovská
čtvrtek 18:00-19:30 - hala Krašovská

Golmani

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
NSA
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone