Home > Články > Reportáž ze zápasu: Plzeň - Čelákovice 2:5

Reportáž ze zápasu: Plzeň - Čelákovice 2:5

Plzeň

Ščurko (Bezděk) - Štejr, Stelzer, Tykal, Kuneš, Nový, Šůs, Brabec, Zábran, Vošta, Němeček, J. Täuber, Malý

Čelákovice

Nockin (Pezl) - Zadák, Verner, Beran, Doutnáč, Špalek, Kolář, Tichý, Jakob, Němeček, Sedlák, Bárta, Strnad, Richtr, Bučok, Němeček, Kramel

branky: 8. Petr Němeček, 33. Ondřej Tichý - 7. Petr Němeček, 27. Ondřej Špalek, 29. Václav Kramel, 52. Ondřej Špalek, 53. Daniel Richtr; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 22 - Vojtěch Nockin 21; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:2;

Hodnocení trenéra

Dnešní zápas byl hodně florbalový a měl tempo špičky Národní ligy. Každopádně rozhodl náš výpadek ve třetí třetině, kdy jsme udělali moc chyb v krátkém čase. Děkuji soupeři a rozhodčím a především divákům, kteří přerušili vánoční přípravy a dorazili na dnešní zápas. Rád bych touto cestou popřál za klub FBC Plzeň všem krásné vánoční svátky a jen to nejlepší do nového roku.