Home > Články > Reportáž ze zápasu: Turnov - Plzeň 6:7p

Turnov

Jirman (Švec) - Čuda, Palatínus, Štecha, Švitorka, Matěcha, Hausmann, Korych, Rondoš, Hejduk, Grmolec, Šelbický, Peštál, Vitásek, Palatínus, Hrůza, Hejduk

Plzeň

Novotný (Ščurko) - Štejr, Stelzer, Kuneš, Nový, Šůs, Brabec, Zábran, Vošta, J. Täuber, Malý, Buchta

branky: 27. Vojtěch Palatínus, 29. Antonín Palatínus, 30. Jan Hausmann, 31. Štěpán Matěcha, 48. Štěpán Matěcha, 51. Štěpán Čuda - 1. Filip Nový, 21. Filip Nový, 35. Jakub Stelzer, 53. Václav Zábran, 55. Vojtěch Kuneš, 60. Vít Malý, 64. Václav Zábran; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:2 + Václav Zábran OS; využití: 2:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Filip Jirman 24 - Pavel Novotný 23; po třetinách: 0:1, 4:2, 2:3, 0:1;

Hodnocení trenéra

Dnešní zápas byl plný emocí a ty nám pomohli ke dvoum bodům. V zápase jsme tahali za slabší konec, ale odmakaná třetí třetina a určitá dávka štěstí nám pomohla k vítězství. Z Turnova se body lehce nevozí a já to mohu jenom potvrdit. Děkuji všem zúčastněným za utkání.